Κομμωτής/ Barber για Συστήματα Μαλλιών

  • Hair Stylists - Κομμωτές - Barbers - Βοηθοί Αισθητικής
  • Θεσσαλονίκη, Greece

Περιγραφή θέσης εργασίας

H MACO Εταιρεία Συστημάτων Μαλλιών αναζητά στη Θεσσαλονίκη υποψηφίους με άριστες δεξιότητες και γνώσεις στο ανδρικό κούρεμα για τη θέση της εφαρμογής Συστημάτων Μαλλιών.

Αρμοδιότητες:

  1. Αφαίρεση του Συστήματος Μαλλιών του πελάτη
  2. Λούσιμο του πελάτη
  3. Εκ νέου τοποθέτηση του Συστήματος μαλλιών στον πελάτη
  4. Επιλογή του HAIR STYLING που επιθυμεί ο πελάτης
  5. Κούρεμα του Συστήματος Μαλλιών του πελάτη

Απαραίτητα Προσόντα

  • Άριστες τεχνικές κουρέματος: Χτένα - Ψαλίδι & Χτένα- Κουρευτική Μηχανή.
  • Άριστες επικοινωνιακές δεξιότητες.
  • Ομαδικό πνεύμα.
  • Δυνατότητα ταξιδιών (τους πρώτους μήνες) στην Αθήνα, για εκπαίδευση.

Προσφέρεται:

  • Πολύ καλή αμοιβή από την πρώτη μέρα εκπαίδευσης
  • Μόνιμη 8ωρη και 5θήμερη εργασία
  • Υψηλά μπόνους επίτευξης στόχων κάθε μήνα
  • Πλήρης εκπαίδευση στο αντικείμενο της συντήρησης συστημάτων μαλλιών
  • Πλήρης υποστήριξη από την ομάδα
  • Γρήγορη ανέλιξη
  • Ευέλικτο ωράριο εργασίας
  • Άμεση Πρόσληψη
  • Πλήρης Ασφάλιση
  • Δυνατότητες εξέλιξης σε ένα νέο για την Ελλάδα αντικείμενο, αυτό των Συστημάτων Μαλλιών

Η εκπαίδευση για τα Συστήματα Μαλλιών θα γίνει στο κατάστημά μας στην Αθήνα με πληρωμένα όλα τα έξοδα σίτισης και στέγασης.